Espiro Wave, Carrello Bravo versus Carrello Delta. Který má nejlepší kola a je vhodný do sněhu?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

rozhoduji se mezi kočárky Lionelo, Espiro Wave, Carrello Bravo a Carrello Delta.

Který kočárek se hodí na sníh a má nehrkající kola?

Který má výšku rukojeti pro středně vysoké rodiče?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi neuvedla bližší specifikaci terénu, ve kterém se budeš s kočárkem pohybovat.

Co se výšky týče, tak díky výšce rodičovské rukojeti a výšce umístění nástaveb na konstrukci kočárku všechny modely jsou vhodné pro středně vysoké rodiče,

Carrello Delta je kočárek, který má pevnou rodičovskou rukojeť ve výšce 102 cm. Má odolnější kola z termoelastické gumy (TPR). Prostorem sedadla je nejmenším a zároveň váhově nejlehčím kočárkem, protože je to cestovní typ kočárku.

Carrello Bravo je na tom podobně jako Delta. Také je to cestovní typ kočárku, který má nejméně odolná pěnová kola. Takže pokud se často pohybuješ po kamínkovém povrchu, tak tento model kočárku Ti nedoporučuji.

Espiro Wave je městský typ kočárku, který si hravě poradí i s nerovnějším vesnickým terénem. Zaujme moderním designem, dostupnou cenou, jednoručním složením, odolnými nenafukovacími koly plněnými pěnou a dobrým odpružením. Zaujme dostatečně prostorným sezením s možností úplného lehu. Rukojeť lze nastavit do výšky 104 cm, proto je vhodný pro nižší a středně vysoké rodiče.

Pokud hledáš prostorný a odolný městský kočárek, který má po složení docela kompaktní rozměry a potřebuješ odolná kola, která si hravě poradí i s občasným nerovným terénem, ​​tak Wave bude pro Tebe nejlepší volbou.

Značka Espiro je polský výrobce kočárků, autosedaček, cestovních postýlek a ohrádek pro děti. Spolu se značkami Baby Design a Bomiko patří pod Baby Design Group. Kočárky i ostatní produkty značky Espiro se vyznačují výraznou barevností, funkčním dynamickým designem a dobrým poměrem kvality a ceny.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka