Espiro Wave, Espiro Fuel versus Cam Off-road. Který má dobré jízdní vlasnosti v terénu?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

mám skoro 2letou dcerku a bydlíme na vesnici. Máme různorodý terén, rozbité cesty, občas štěrk, louka. Je měřím 167 cm. Dvoukombinace Britax Smile III je už pro nás zbytečně velká a těžká.

Dcerka už běhá, ale velmi ráda posedí a odpočine si v kočárku, a to hlavně při delších procházkách, výletech. V kočárku nespí. Jako druhý kočárek jsem v létě zakoupila Carrello Astra. Je lehký, skladný s prodlouženou stříškou. Ten nám naprosto nestačí jízdními vlastnostmi.

Hledám něco, co se snadno ovládá i jednou rukou (při běhajícím dítěti), skladné na případné výlety (v prosinci dovolená Lisabon), ne těžký, ať zvládne i náš vesnický terén a v zimě případně fusak. Cena tak 7 000 – 10 000 Kč.

Pokukuji po Espiro Wave, nebo Espiro Fuel a Cam Off-road.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

Espiro Wave, Espiro Fuel a Cam Off-road jsou kočárky podobného cestovního typu. Od Carrello Astra se liší materiálem kol a otočnými předními koly bez možnosti uzamčení, tedy jsou na stejné úrovni. Nemyslím si, že vyřeší Tvůj problém.

Prohlédni si spíše kočárek, který můžeš rychle složit do přepravního obalu či si je dát na záda jako batoh, což Ti uvolní ruce.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka