Existuje adaptér na kočárek Paradise Baby Magnetico a vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovězené
9. srp 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně kompatibility.

Existuje adaptér na kočárek Paradise Baby Magnetico a vajíčko Cybex Aton Gold 5?

Děkuji

Ahoj,

pro spojení konstrukce kočárku Paradise Baby Magnetico a autosedačky Cybex Aton 5 jsou dostupné adaptéry (viz. přiložený obrázek) typu Maxi Cosi.

Tyto adaptéry jsou kompatibilní s autosedačkami předních značek – Kite, Avionaut, Maxi Cosi, Cybex, Kiddy, Recaro, Besafe, Concord apod.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka