Existuje korýtkový kočárek, který má možnost nasadit na konstrukci i sedačku s úplným rovným lehem?

Zodpovězené
10. lis 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který má korýtkové sezení a zároveň možnost nakliknout na konstrukci i sedačku s naprostým rovným ledem.

Myslím tak, jak to šlo u Cybex Priam, který měl sedačku 2v1. Na podvozek se dala nakliknout i klasická sportovní sedačka do úplného lehu.

Existuje takový kočárek?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

na Cybex Priam kočárcích to jde pořád, a to na všech ročnících. Jsou tak konstrukčně řešeny.

Neznám žádný jiný model kočárku, který by měl takovou možnost. Tedy, kde by se daly na jeden podvozek nakliknout 2 různé typy sedadel (korýtkové a s rovným lehem).

Je mi líto, ale tentokrát nepomůžu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka