Existuje levný kočárek do lesa, který lze tlačit jednou rukou?

Zodpovězené
4. zář 2023

Ahoj,

hledám kočárek pro skoro 3leté dítě. Musí být vhodný hlavně do terénu, do lesa a v dobré ceně. Ideální by bylo, kdybych ho dokázala tlačit jednou rukou. Jsem vysoký rodič.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si tříkolový sportovní kočárek Kinderkraft Helsi. Ten je určen především pro aktivní rodiče, kteří potřebují skladnější kočárek pro starší dítě od 6 měsíců. Má dobré jízdní vlastnosti do každého terénu, na běh a sport. V případě častého cestování autem a potřeby každodenního skládání zaujme jednoručním složením. Pohodlnému ovládání napomáhá otočná rodičovská rukojeť, kterou lze přizpůsobit vlastní výšce.

Podobným modelem je i Hauck Runner 2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka