Existuje možnost dokoupení univerzální opěrky nohou na Cybex Eezy S-Twist?

Zodpovězené
11. lis 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Existuje možnost dokoupení univerzální opěrky nohou na Cybex Eezy S-Twist?

Děkuji

Ahoj,

na Cybex Eezy S-Twist nelze zakoupit univerzální nožní opěrku, kvůli jeho rozměrům.

Jedinou možností je, pokud si ji necháš vyrobit na míru. Tuto možnost nabízí některé šikovné maminky. A i některé e-shopy to umí udělat (ma-tata).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka