Existuje náhrada předních kol na X-Lander X-pulse?

Zodpovězené
11. led 2024

Ahoj,

mám kočárek X-Lander X-Pulse z roku 2018.

Existuje nějaká náhrada předních kol vhodná pro tento kočárek?

Mám problém sehnat přední kola.

Děkuji

Ahoj,

nová náhradní kola na kočárek X-Lander X-Pulse prodává pouze jeho výrobce. Bohužel, samostatně se na našem trhu nedají koupit.

Zkus však oslovit autorizované prodejce tohoto kočárku. Dívej se na ty, kteří zároveň nabízejí i servis. Je možné, že Ti budou umět náhradní kola pro opravu kočárku objednat.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka