Existuje otočný sportovní kočárek, který jde do úplného lehu a má prodlouženou stříšku?

Zodpovězené
2. srp 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 7měsíční dítě, který splní mé požadavky:

  • úplný leh,
  • otočný v obou směrech,
  • nutnost napojení vajíčka na konstrukci (v autě často usne),
  • prodloužená stříška,
  • kola, která zvládnou i horší terén a nehrkají,
  • terén město, vesnice - žádná turistika,
  • rozpočet neomezený.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

úplný rovný leh a kola vhodná do nerovného terénu nabízí Easywalker Jimmey. Variabilní XXL stříška je přizpůsobitelná jakýmkoliv rodičovským potřebám. Otočné sportovní sezení je vhodné i pro větší dítě díky 55 cm vysoké zádové opěrce.

Pokud však hledáš uzavřenější sportovní sezení, tak určitě doporučuji novinku Britax Smile 5Z. Oproti Jimmey má menší 48 cm vysokou zádovou opěrku a vyšší váhu s nasazeným sportovním sezením.

Styl a funkčnost najdeš u kočárků Cybex Priam 4 či Joolz Hub+. Jejich kola a odpružení si hravě poradí s nerovným terénním terénem.

Pokud chceš něco víc terénnějšího a nevadí vyšší váha, tak si určitě prohlédni i kočárky Cybex Talos S Lux anebo o něco lehčí Cybex Balios S Lux. Ty mají nově přidáno pneumatické odpružení konstrukce pohlcující otřesy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka