Existuje plnohodnotný kočárek po Bugaboo Fox?

Zodpovězené
24. led 2023

Ahoj,

hledám plnohodnotný kočárek po Bugaboo Fox. Uvažuji o koupi skladnějšího sportovního kočárku. Dcera bude mít rok a spinká ještě 2x pouze v kočárku po dobu 2 hodin. Brzy se stěhujeme z města do městské části, tedy spíše vesnice. Hledám něco, co projede i nějaký terén, hrbolky, sníh (ne lesní terén ani závěje).

Mé požadavky:

  • prostornost,
  • delší ložná část,
  • zčásti alespoň odpružení kol,
  • otočné sedadlo,
  • delší stříška.

Dívala jsem se na Bugaboo Bee 6, Maxi Cosi Leona 2, Cybex Eezy S2, Cybex Eezy S-Twist a Mamas & Papas Strada.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

Mamas&Papas Strada a Cybex Eezy S-Twist vylučuji na začátku, protože mají nízkou nosnost.

Ostatní Tebou vybrané kočárky se spíše hodí do města. Vesnici z nich zvládne díky svým větším kolům a dvojitému odpružení ještě Bugaboo Bee 6. Z boku je dost otevřený, takže nevím jestli je pro Tebe na zimu dostatečný.

Spíše doporučuji kočárek Zopa Move Cross. Je lehký a dobře se s ním manipuluje. Má dvojité odpružení kol a jeho pneumatiky plněné pěnou zvládají i nerovnější terén vesnice. Díky teleskopicky nastavitelné rodičovské rukojeti, kterou nastavíš ve výšce od 97 do 109 cm je vhodný pro středně vysoké i vyšší rodiče.

Další typy sportovních kočárků najdeš v mé nedávno zodpovězené otázce, kterou Ti sem připínám pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka