Existuje sourozenecký kočárek, kde můžu dát korbu blíže k sobě a sportovní část otočit od sebe?

Zodpovězené
10. zář 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně sourozeneckého kočárku.

Existuje sourozenecký kočárek (za sebou), kde můžu dát hlubokou korbu blíže k sobě a sportovní část otočit ve směru jízdy dál od sebe?

Děkuji

Ahoj,

vím pouze o jednom takovém modelu sourozeneckého kočárku - Junama Individual Duo Slim. Tento model se stále prodává, což je potěšující informace.

Ostatní modely kočárků mají většinou hlubokou korbu nahoře na konstrukci směrem k rodiči a sportovní sedátko dolů v košíku otočené směrem k hluboké korbě.

Nebo sportovní sedátko nahoře na konstrukci směrem k rodiči a hluboká korba dolů v košíku

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka