Existuje univerzální adaptér pro Valco Baby Snap Ultra Duo?

Zodpovězené
4. pro 2022

Ahoj,

mám kočárek Valco Baby Snap Ultra Duo. Kupovala jsem používanou jen sportovní část. Vajíčko mám značku Dorjan a chtěla bych pořídit tento adaptér.

Bude pasovat?

Děkuji

Ahoj,

jeden adaptér stačit nebude, protože k umístění autosedaček na konstrukci kočárku Valco Baby Snap Ultra Duo, jsou zapotřebí dva adaptéry. A to adaptér A + adaptér B.

  • Adaptér A je hlavní adaptér, který se umísťuje níže na konstrukci kočárku.
  • Adaptér B se umisťuje na konstrukci.

Z Tvého obrázku vidím, že bys koupila sadu adaptérů A. Ještě potřebuješ koupit sadu adaptérů B.

Fotka je bohužel zkreslující, protože jsou na ní znázorněny oba typy adaptérů najednou.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka