Existují adaptéry na kočárek Cam Dinamico Up?

Zodpovězené
14. srp 2023

Ahoj,

máme kočárek Cam Dinamico Up, teď čekáme další miminko. Vajíčko ke kočárku je dost o ničem a chtěla bych miminko vozit bezpečněji. Dívala jsem se na Joie i-Gemm nebo Cybex Aton.

Existují nějaké adaptéry na kočárek?

Děkuji

Ahoj,

asi Tě zklamu, ale k Tvému kočárku Cam Dinamico Up lze připevnit:

  • Pouze vlastní autosedačku CAM Area Zero+.
  • Bez možnosti připevnění s příslušnými adaptéry autosedačky známých značek. Například Cybex, Maxi-Cosi, Joie, BeSafe, Kiddy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka