Existují adaptéry na kočárek Espiro Miloo a sedačku Cybex Cloud Q Plus?

Zodpovězené
18. srp 2023

Ahoj,

máme starší sedačku Cybex Cloud Q Plus a kočárek Espiro Miloo.

Můžu dokoupit adaptéry, abych sedačku mohla nakliknout na konstrukci kočárku?

Děkuji

Ahoj,

pro spojení kočárku Espiro Miloo a autosedačky - tzv. vajíčka Cybex Cloud Q Plus, která má ukončenou výrobu, bohužel neexistují vhodné adpatéry.

Nové adaptéry - tzn. Espiro Set adaptérů pro Miloo umožňují spojení s následujícími autosedačkami známějších značek:

  • Maxi Cosi: Cabrio, Pebble,
  • Cybex: Aton 5, Aton M, Aton Z,
  • Kiddy: Evolution PRO 2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka