Existují adaptéry na kočárek Nuna Mixx Next?

Zodpovězené
10. lis 2022

Ahoj,

koupila jsem kočárek Nuna Mixx Next 2020 a moc se mi líbí vajíčko Joie i-level.

Existují adaptéry na kočárek, které by pasovaly na toto vajíčko?

Děkuji

Ahoj,

vajíčko/autosedačka Joie i-Level je kompatibilní s adaptéry typu Maxi-Cosi. Konkrétně s kočárky Joie Pact, Chrome DLX, Mytrax, Litetrax 4 air, Litetrax 4, Crosster i dalšími vybranými kočárky používajícími adaptéry typu Maxi-Cosi, jako je například Cybex.

Adaptéry pro propojení vajíčka a kočárku Nuna Mixx Next jsou. Ale podle mých informací je vajíčko Joie i-Level v tomto tak trošku výjimečné. Je třeba jej vyzkoušet ještě před koupí, jelikož se může stát, že na adaptérech nedrží, i když koncovku má stejnou.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka