Existují adaptéry pro Britax Strider M a vajíčko Cybex Aton M?

Zodpovězené
24. lis 2022

Ahoj,

hledám adaptéry na Britax Strider M. Chci na ně napojit vajíčko Cybex Aton M. Ke kočárku jsme měli nějaké adaptéry, ale netuším, jestli jsou vhodné.

V některých obchodech mi neuměli poradit, prý je nemají na skladě.

Existují podle Tebe vhodné adaptéry?

Děkuji

Ahoj,

na propojení kočárku Britax Strider M a vajíčka Cybex Aton M potřebuješ standardní adaptéry (z foto) na autosedačku Maxi-Cosi/Cybex na kočárky BRITAX.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka