Golfky/sporťák - skladný, i na terén, cenová dostupnost. Jaký doporučíte?

Zodpovězené
4. srp 2020

Dobrý den,

prosím o doporučení na golfky / sporťák.

Podmínky: skladnost po složení, snadné složení, větší kola - aby zvládl nějaký terén, polohovatelný a rozumná cena.

Děkuji

Ahoj!

Toto je trošku problém, zejména u golfových kočárků - nejsou stavěny na terén, a proto se ani moc nevyplatí dávat na ně velká kola. Terén není jejich silnou stránkou.

Spíše bych se proto orientovala na menší sportovní kočárky s trochu většími koly - a zároveň bych počítala s kompromisy, zejména co se toho terénu týká. Rozumná (rozumím jako dostupná, raději nižší) cena je dalším z kompromisů - buď bude kočárek levnější, ale méně "kvalitní", méně odolný, poněvadž se na něm šetřilo, nebo chceme opravdu spíše lepší výkon a cena bude tomu tak trochu odpovídat...

Konkrétně bych začala od co nejmenšího kočárku, což ale zvládne i ten terén - a určitě bych silně doporučila Cybex Eezy S+

Cybex Eezy S+

resp. novější dvojkový Cybex Eezy S+2.

Cybex Eezy S+²

Posunu se dále k levnějším, no i na terén vhodným modelem, zmíním už trochu větší neotočný sporťák - Lionelo Bell, který pro nafukovací kola zdolá i nerovnosti - ale kompromisem ceny a terénnosti zde bude o trochu větší rozměr po složení (porovnávajíc s prvním zmíněným modelem).

Lionelo Bell

A ještě musím uvést takový střed těchto dvou, TFK Dot 2. Opravdu super poměr jízdních vlastností, skladnosti, ceny a prostoru.

TFK Dot 2

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.