Golfový kočárek - skladný, prostorný, s nánožníkem a lepšími koly (po P&M Street Air). Máš tip?

Zodpovězené
5. únor 2020

Ahoj,

hledám golfky - skladné, prostorné, s nánožníkem a lepšími koly. Teď mám sporťák Petite&Mars Street Air. Do 5r.

Děkuji za tip.

Ahoj!

Jednu věc je dobré si uvědomit - po Petite&Mars Street

Petite&Mars Street

budou golfky pocitově podstatně jízdně slabší. Menší kola, méně odpružení resp., hladkosti při ježdění, celkově jednodušší design a jednodušší funkcionalita... ale s tím, předpokládám, počítat budeš - je to daň za menší, lehčí kočárek.

Pokud chceš, aby ten kočárek jízdně byl příjemný a ještě i super prostorný (do těch asi 5 let), já osobně bych se jednoznačně dívala po Maclarenech. Jsou to kvalitní a hlavně prostorné golfové kočárky - vyplatí se, i když cena je vyšší. Alternativou by byl výběr ojetého bazarového kousku.

Kromě toho je těžko radit s čistým svědomím - čím levnější bude, tím bude horší, méně prostorný a jízdně slabší. Možná bych se podívala i na ultraskladné sporťáky - něco jako Baby Jogger City Tour 2 nebo Cybex Eezy S +...

Baby Jogger City Tour 2

Cybex Eezy S+

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.