Graco Breaze Lite. Je kvalitní? Jaké má odpružení? Doporučíte jej?

Zodpovězené
18. kvě 2021

Dobrý den,

při výběru lehkého kočárku typu golfek nás zaujal Graco Breaze Lite. Úplně nás odzbrojila jeho lehkost a kompaktnost.

Než ho ale pořídíme, ráda bych věděla, jak je tato značka kvalitní.

Nebude za půl roku vyřachtaný, jako mnohé jiné? Případně nebudeme my nešťastní, když ho mimo obchody a podobné vezmeme i na procházku městem?

Do přírody máme TUG2, takže by to byl opravdu jen druhý kočárek v autě.

Zdálo se nám, že má i nějaké odpružení. Je dobré?

Je případně lepší jiný kočárek s podobnými vlastnostmi a v podobné cenové relaci (klidně bazar)?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek GRACO BREAZE LITE je docela zajímavý kousek na trhu. Máte pravdu, že je to opravdu velmi lehký a kompaktní kočárek, který má odpružená zadní kolečka, velký košík, překvapivě dlouhou stříšku a děťátko se v něm i pohodlně vyspinká. Navíc je i designově docela pěkný. 🙂 Za sebe můžu říct, že při testování jsem s ním neměla žádný větší problém, avšak musím říct, že značka GRACO nebývá mezi maminkami zrovna oblíbená. Je tomu tak proto, že si mnoho maminek stěžuje právě na to, co zmiňujete ve svém dotazu - že po delší době používání se u něj mnohdy objeví různé vady, které v prvních týdnech ani nepoznáte. Na druhou stranu si myslím, že je to dost individuální a že je to také kus od kusu, kdy se najde či nenajde problém.

Velmi podobným kočárkem je kočárek JOIE MUZE. Značka JOIE je známá a mezi maminkami hodně oblíbená. Za těmi kočárky jsou léta vývoje tak, aby byla na 100% kladně zodpovězena poptávka a požadavky, které maminky mívají. Model MUZE je perfektní - není drahý, je lehký, skladný, kompaktní, má odpružená všechna čtyři kola, která jsou navíc pevná a stabilní, takže se nemusíte bát vjet i do horšího terénu než je ten městský. Má dvě polohy nohou, záda lze napolohovat do úplného lehu, je dost prostorný i pro větší dítko, má skvělý koš, dlouhou stříšku a hlavně - je to vyroben z opravdu kvalitních materiálů, které Vám v případě potřeby vydrží i na více než jedno děťátko. Pokud se pro něj rozhodnete, rozhodně nebudete nešťastní, protože s tímhle kočárkem máte spokojenost zaručenou. 🙂

Kdybyste se chtěla ještě na cokoliv doptat, napište.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz