Hledám terénní sportovní kočárek do 5.000Kč. Koupit Hauck Rapid 3 2019 nebo Hauck Runner 2019?

Zodpovězené
6. bře 2019

Dobrý den,

jaký máte názor na kočárky Hauck Rapid 3 2019 nebo Hauck Runner 2019?
Je to aspoň trošku kvalitní kočárek, nebo se nevyplatí vůbec kupovat a je lepší si připlatit za lepší značku?
Chtěla sem sporťák kolem 5000 kč, terénní. Jinak nejspíš pořídím Joie Crosster.

Díky

Ahoj,

ročník 2019 Hauck modelů Hauck Rapid 3 a Hauck Runner není odlišný od toho minulého, takže se vyjádřím obecněji.

Hauck Rapid 3

Hauck Runner

Oba jsou to poměrně levné sporťáky s relativně fajn funkcemi, ale kvalita této značky odpovídá její nižší ceně. Nečekej zázraky ani super měkkou jízdu - jsou to spíše tvrdší kočárky, přičemž na jejich detailech se šetřilo, aby byla dosažena nižší cena. Pokud jde o používání bez větších nároků, může ti jakýkoliv z nich postačit (pokud ale plánuješ terén, jednoznačně preferují Runner, Rapid 3 do terénu není vhodný, i když je to tříkolka). Každopádně zmíněný Joie Crosster,

Joie Crosster

i když podstatně těžší, je do terénu mnohem lepší a výkonnější volbou, takže pokud uvažuješ Hauck x Joie, já osobně bych vybrala Joie.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.