Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hluboký kočárek (ne kombinace) za nižší cenu. Jaký byste doporučila?

Zodpovězené
Dětský bazárekKočárkySportovní kočárkyVýběr kočárkuNošeníErgonomická nosítkaNošení dětíŠátek na nošení dětíPřirozené plánování rodičovstvíPeníze
7. led 2020

Zdravím 🙂,

plánujeme druhé dítko, a už mě to nutí koukat po kočárku. Jenže - první v kočárku odmítal být, zkoušeli jsme všechno možné a nic. Takže jsme do roka prakticky jen nosili. Hledám proto hluboký kočárek (sporťák zůstal doma) spíše za nižší cenu, aby mne neporazilo, když jej opět nevyužijeme. Požadavky moc nemám.
Spíš lehčí (jsem trpaslík), s nastavitelnou rukojetí (chlap je zase vysoký), a aby zvládl křivé, rozpadající se chodníky. Do terénu ho brát nebudu.

Díky moc.

Ahoj!

Já bych v závislosti na Tvých požadavcích a jejich důležitosti v prním řadě zvážila nějaký, téměř jakýkoliv, bazarový model - podle nabídky samozřejmě (co aktuálně bude dostupné). Přijde mi, že Ti tak nebude líto penízků, pokud ho opravdu nevyužijete. Plus tedy doporučuji zvážit i šátek nebo kvalitní ergonomický nosič - mě zachránili při druhém, když jsem už nevěděla, co jiného udělat s prvním, co byl taky ještě malý...

K novým modelům - mou preferencí by byl buď podvozek (https://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/ca...) plus korba Cam Dinamico Up nebo podvozek (https://www.heureka.cz/?h[fraze]=mutsy+evo+podv...) plus korba Mutsy Evo. Oba dostupné modely, dobré jízdní vlastnosti (i když u Cam přední kolečka spíše městské - ale zase korbičku má skvělou), designově také ok. Oba super i pro nižší maminku.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám, nebo Instagramu.