Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Invictus V-plus. Vydrží opravdu až do tří let věku dítěte?

Zodpovězené
KočárkyKočárky ABC DesignSportovní kočárkyMiminkoKojenec
20. led 2020

Zdravím,

chtěla bych znát názor na dvojkombinaci Invictus V-plus. Kočárek bude sloužit spíš ve městě, takže MHD, chodníky, výtahy, ale měl by zvládnout i něco v terénu.

Vydrží opravdu až do tří let nebo je sporťák malý jako u většiny dvojkombinací?

Co hluboká bouda, vejde se do ní v zimě osmiměsíční miminko?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Osobně jsem držela, měřila, zkoušela model Invictus V-Plus a za mě je to plus mínus model do takových dvou let. Je to samozřejmě vysoce individuální, ale z toho počtu kočárků, co jsem zkoušela, měřila, mám "v ruce", to pro takové průměrné dítě a průměrné rodičovské očekávání myslím, že dokážu odhadnout - a takový (přibližný) odhad je vždy i v popisu parametrů na Kočárkopedii, když si nějaký kočárek rozklikneš... Vracím se k V-Plus, 43cm opěrka a celkové provedení a proporce sedadla to na déle podle mě moc neumožňují. Kromě toho, 14kg kočárek do města a MHD mně osobně přijde jako příliš těžký, zbytečně mohutný model. Bude to časem zátěž. Hluboká vanička rozměrově (78x33 cm) do těch 7-8 měsíců + myslím určitě postačí.

Zkus kuknout na Moon Style - o něco lehčí, prostornější (alespoň do těch 2 a půl roku myslím si určitě) a zejména lehčí, což je ve městě vždy výhoda. A hluboká korbička je ještě o pár cm delší. Kromě něj, i co se korby, i sporťáku týká, absolutně stojí za to zvážit i podobně lehčí ABC Design Salsa 4 kombinovaný kočárek.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám, nebo Instagramu.