Jak dát nahoru Cybex skejt, když je na rámu hluboká korba a dítě se nevozí?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila o skejtu.

Jak dát nahoru Cybex skejt, když je na rámu hluboká korba a dítě se nevozí?

Korbičku ještě budu cca měsíc používat.

Děkuji

Ahoj,

ať už máš nasazenou na kočárcích značky Cybex hlubokou korbu, nebo sportovní sezení, tak použití originálního skateboardu je jednoduché.

Připojuji Ti video návod s montáží a následným zvednutím skejtu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka