Jak mám sundat potah z kočárku Flip?

Zodpovězené
29. lis 2022

Ahoj,

mám kočárek Flip.

Jak mám sundat potah z kočárku?

Můžeš mi poslat, resp. přiložit link, jak to mám udělat?

Děkuji

Ahoj,

pokud máš na mysli Mamas&Papas Armadillo Flip, Mamas&Papas Armadillo Flip XT, Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2 nebo Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3, tak na nich se potah sportovního sedadla upevňuje a svléká rozepnutím druků a suchých zipů.

Našla jsem pouze video, kde se to popisuje. Video s podrobným a přesnějším popisem jsem nenašla.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka