Jak propojit 2 adaptéry na vajíčko?

Zodpovězené
19. srp 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně adaptérů.

Jak propojit 2 adaptéry na vajíčko?

Kočárek mám Britax B-Motion 3 Plus a autosedačku Cybex Cloud Q. Zatím jsem na netu nenašla vhodný adaptér.

Děkuji

Ahoj,

pro spojení autosedačky - tzv. vajíčka značky Cybex (+Maxi-Cosi a jiné značky se stejným uchycením) s konstrukcí kočárku Britax B-Motion 3 Plus, potřebuješ 2 sety různých typů adaptérů:

  • 1. set: adaptéry pro B-Agile/B-Motion řadu s Click&Go s uchycením pro autosedačky a hluboké korby Britax,
  • 2. set: adaptéry pro Smile III s koncovkou pro Maxi-Cosi a Cybex autosedačky, tyto pak naklikneš na 1.set adaptérů.

Osobně Ti však takové spojení nedoporučuji, protože není otestováno a kočárek na to nebyl ani konstrukčně řešen.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka