Jak se skládá kočárek Moon ReSea S Edition+?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

chci se poradit o kočárku Moon ReSea S Edition + 2023.

Jak se skládá tento kočárek?

Vím, že se dá složit i se sportovní částí, ale nemůžu na to přijít.

Děkuji

Ahoj,

podívej se do naší Modro-koníkovské Kočárkopedie, kde u Tvého modelu kočárku Moon ReSea S Edition + je i jeho video prezentace . Ve videu je také ukázka skládání kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka