Jak spojím dva kočárky značky Silver Cross Surf?

Zodpovězené
24. led 2023

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně spojení kočárků.

Narodilo se nám miminko a máme i 1,5letého. Potřebuji kočárkovat oba najednou. Mám doma Silver Cross Surf a dvě spodní části k němu, takže můžu jít se sporťákem a s hlubokou částí najednou.

Jak bych spojila dva kočárky značky Silver Cross Surf Black?

Děkuji

Ahoj,

kočárek Silver Cross Surf má velmi specifický tvar konstrukce, která neumožňuje spojení dvou kočárků k sobě.

Pro spojení dvou kočárků k sobě je zapotřebí upevnění na 3 až 4 konstrukčních bodech. To je možné u jednoduchých a rovných tvarů konstrukcí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka