Jak svleču potah stříšky na kočárku Cybex Balios S?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

mám Cybex Balios S.

Jak svleču potah stříšky?

Děkuji

Ahoj,

postup složení stříšky najdeš v přiloženém videu.

Upozorňuji, že na očištění potahů a stříšky je třeba použít speciální čistící prostředky pro obnovu vodoodpudivosti látky.
Popisovala jsem to nedávno v poradně, takže Ti mou odpověď připínám sem:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka