Jaká hluboká korba nebo vložná taška pasuje na Baby Jogger City Mini Double?

Zodpovězené
31. led 2023

Ahoj,

poradila bys mi jakou hlubokou korbu či vložnou tašku s adaptéry mám sehnat na dvojčátkový kočárek Baby Jogger City Mini Double?

Potřebuji z něj udělat sourozenecký, takže přidat vložnou tašku, nebo ještě lépe korbičku.

Děkuju

Ahoj,

do Tvého kočárku Baby Jogger City Mini Double, který je použitelný pro jedno i obě děti již od narození, můžeš na neotočná sedadla v poloze lehu připojit univerzálně vložné tašky (vložné hluboké korby). Pomocí adaptérů také dokážeš nasadit dvě hluboké korby Compact nebo Deluxe.

Osobně určitě doporučuji sáhnout po hluboké korbě. Vložnou tašku doporučuji využívat na nepravidelnou krátkou přepravu jako je dovolená či výlet, kdy potřebuješ ušetřit prostor v kufru auta.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka