Jaká prostorná a odpružená dvojkombinace je ovladatelná jednou rukou?

Zodpovězené
30. zář 2022

Dobrý den,

hledám dvojkombinaci pro březnové miminko.

Dva hlavní parametry jsou opravdu prostorná korba, aby se tam mimčo vlezlo co nejdéle a kočárek musí být dobře odpružený. Budeme jezdit po vesnickém terénu, polňačkách apod., trojkolku nechci. Měl by být ovladatelný jednou rukou. Mám 160 cm, do auta budu skládat ne moc často, takže váha roli zas tak nehraje, ale samozřejmě čím lehčí, tím lepší.

Líbí se mi ABC Design Salsa 4 Air, případně Moon kočárky. Ale ty jsou asi malé?

Doporučíte prosím ještě další varianty?

A jaké k němu doporučíte stupátko pro sourozence?

Děkuji

Ahoj,

kočárek ABC Design Salsa 4 Air je z těch těžších a méně skladných, ale je určen pro vyšší rodiče. Já mám výšku 168 cm a jeho položení nástaveb a výška rodičovského madla mi je vysoká. Jinak je to super a oblíbený kočárek.

Kočárky značky Moon jsou kvalitní a určitě najdeme ten správný model pro Tebe.

Pokud Moon, tak Moon Relaxx Edition. Má odvětrávanou hlubokou korbu, kterou v létě určitě využiješ. Potěší u ní výškové adaptéry, kvalitní matrace značky Träumeland a prodlužovací stříška s náhledovým okénkem. Sportovní sezení má výškově nastavitelnou stříšku a samozřejmostí je polohování nohou i zad pro naprostý leh. Díky nafukovacím kolům a citelnému odpružení zvládne bez obav i horší terén vesnice.

Moderní look, oblíbenost a cenovou dostupnost nabízí také kočárek Cavoe Axo Comfort a jeho novější bratrský model, který přišel na trh nedávno Cavoe Axo Style. Má navíc teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojeť a delší - 50 cm zádovou opěrku. Oproti Moonu má kola z tvrzené gumy, takže defekt s nimi nehrozí.

Prohlédni si i kočárek, který je mu podobný. Je jím o 1 kg těžší model Muuvo Slick. Má sportovní sedadlo položené výše a celkově působí více robustněji. Má 52 cm výšku zádové opěrky a jeho opěrka nohou je prodloužitelná.

Rozměrově největší hlubokou korbu na trhu má jednoznačně kočárek Tutis Viva4. Je to moderní a luxusně působící kombinovaný kočárek ve stylových barvách, který přišel na trh v roce 2022. Jeho hliníková konstrukce je plně pneumaticky odpružena pro hladkou jízdu v každém terénu, a to si dokonce sama přizpůsobuješ a nastavuješ. Kola jsou nenafukovací plněná gelem, takže nabízejí komfort srovnatelný s nafukovacími, ale bez hrozby defektu. Jeho prostorná hluboká korba je vybavena měkkou matrací s technologií THERMO-COT. Má termoregulační vlastnosti vůči prostředí a reguluje její mikroklima, chrání dítě před neadekvátními teplotními změnami. Plus navíc zabraňuje hromadění vlhkosti a udržuje matraci suchou.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka