Jaké adaptéry jsou potřeba k připojení vajíčka Cybex Cloud T i-Size na kočárek Cybex Priam 3?

Zodpovězené
15. zář 2023

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda jsou potřeba adaptéry k připojení autosedačky Cybex Cloud T i-size na kočárek Cybex Priam 3 2021?

Pokud ano, jaký je konkrétní typ adaptérů?

Děkuj

Ahoj,

pro nasazení autosedačky – tzv. vajíčka Cybex Cloud T i-size na konstrukci kočárku Cybex Priam 3 potřebuješ adaptéry (viz. obrázek).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka