Jaké adaptéry musím použít, když chci na Britax Smile III připojit vajíčko Maxi-Cosi?

Zodpovězené
19. lis 2023

Ahoj,

chtěla bych připojit na Britax Smile III vajíčko Maxi-Cosi.

Jaké adaptéry musím použít?

Děkuji

Ahoj,

pro spojení kočárku Britax Smile III s autosedačkou – tzv. vajíčkem značky Maxi-Cosi potřebuješ adaptéry, které Ti připojuji v obrázku, jsou to originální adaptéry pro Smile III.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka