Jaké adaptéry pasují ke kočárku Cybex Talos S Lux 2023?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně adaptérů. Chceme koupit kočárek Cybex Talos S Lux 2023 a vajíčko Joie i-Level.

Které adaptéry jsou kompatibilní?

Děkuji

Ahoj,

vzájemnou kompatibilitu kočárku versus autosedačka – tzv. vajíčko najdeš v našem podrobném Modro-koníkovském popisu v odstavci, který je věnován autosedačkám.

Bohužel, Tvoje starší autosedačka Joie i-Level s modelem Cybex Talos S Lux kompatibilní není. Pozor na překročení životnosti použití, ta je maximálně 6 let od prvního použití!

Připínám Ti kompletní seznam kočárků, které jsou s Tvojí autosedačkou kompatibilní:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka