Jaké adaptéry potřebuji, když chci používat Camarelo Faro s vajíčkem Cybex Aton?

Zodpovězené
10. srp 2023

Ahoj,

mám kočárek Camarelo Faro.

Jaké adaptéry potřebuji, když mám vajíčko Cybex Aton?

Děkuji

Ahoj,

potřebuješ adaptéry typu Maxi-Cosi (viz obrázek) pro spojení kočárku Camarelo Faro s autosedačkou - tzv. vajíčkem Cybex Aton.

Faro se běžně s autosedačkou značky Cybex momentálně už jen doprodává, protože jeho výroba již byla ukončena.

Adaptéry slouží pro upevnění autosedačky značky Cybex, Maxi-Cosi, Joie, BeSafe, Recaro, Avionaut pro konstrukci kočárků značky Camarelo.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka