Jaké adaptéry potřebuji na podvozek kočárku Cybex Priam 2019 a vajíčko Britax Römer i-Size?

Zodpovězené
24. črc 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně adaptérů.

Jaké adaptéry potřebuji na podvozek kočárku Cybex Priam 2019, když chci na něj nacvaknout vajíčko Britax Römer i-Size?

Ty původní adaptéry z Cybex Priam nesedí a vajíčko by prý mělo být kompatibilní.

Děkuji

Ahoj,

nevím, odkud máš informaci o jejich vzájemné kompatibilitě. Protože realita je taková, že na všechny kočárky značky Cybex nenasadíš autosedačky - tzv. vajíčka značky Britax.

Tedy ani na Tvůj Cybex Priam 3 nenasadíš autosedačku Britax Römer i-Size.

Značky Cybex a Britax jsou navzájem velkými konkurenty, a tak nevyrábějí adaptéry kompatibilní s jejich podvozky.

Bude třeba zakoupit s příslušnými adaptéry autosedačku jiné známé značky, jako je Maxi-Cosi, Joie, BeSafe , Kiddy atd.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka