Jaké golfky jsou kompatibilní s vajíčkem Cybex Cloud T?

Zodpovězené
16. srp 2023

Dobrý den,

jako hlavní kočár již máme pořízen TFK Mono 2 kvůli lesním procházkám (a TFK nás prostě okouzlilo). Každopádně v obchodě jsem se zmínila, že bych časem chtěla nějaké lehoučké golfky kvůli čistě městským důvodům a ideálně takové, které mohou pak i do letadla. Paní prodavačka nás inspirovala, proč si nepořídíme golfky už teď, které by byly kompatibilní s vajíčkem a mohli bychom tak jezdit např. k lékaři odlehčení.

Moje otázka tedy zní, máte nějaký tip na lehké golfky vhodné třeba i do letadla, na které lze nasadit i pomoci adaptérů vajíčko (máme Cybex Cloud T)?

Čím lehčí, tím lépe a cena samozřejmě to samé, tady už netrváme na žádné ze značek.

Děkuji

Ahoj,

autosedačka - tzv. autosedačka vajíčko Cybex Cloud T je pomocí adaptérů typu Maxi Cosi kompatibilní s více kočárky.

První možností jsou samozřejmě kočárky značky Cybex - Cybex Libelle, Cybex Eezy S-Twist² nebo Cybex Eezy S².

Pokud však chceš cenově dostupnější model pro vyšší rodiče, tak doporučuji prohlédnout si kočárek Ergobaby Metro+. Je komfortní pro rodiče i pro dětičky již od narození. Nabízí jednoduchou ovladatelnost a jednoruční skládání do rozměrů příručního zavazadla. Jeho vylepšené pohodlné odpružení všech čtyř kol a kola z tvrzené gumy jej předurčují k použití nejen na cestách, ve městě, či výletech. K tomu je uzpůsoben i jeho neotočný sedák, který je totiž mimořádně měkce polstrovaný, polohovatelný do lehu a ergonomicky tvarovaný. Pomocí adaptérů (viz. připojený obrázek) připojíš Tvou autosedačku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka