Jaké jsou plusy a minusy kočárku Baby Jogger City Tour 2 a Easywalker Jackey?

Zodpovězené
2. srp 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Baby Jogger City Tour 2 a Easywalker Jackey.

Můžeš mi je porovnat?

Který z nich je všestrannější pro výlety?

Který má delší zádovou opěrku (větší prostor pro dítě)?

Jaké jsou plusy a minusy těchto kočárků?

Děkuji

Ahoj,

o kočárku Easywalker Jackey jsem nedávno napsala podrobnou recenzi, kterou si můžeš prečíst. Jsou v ní dopodrobna popsány jeho plusy a minusy.

Baby Jogger City Tour 2 má oproti Jackeymu menší váhu o 1 kg. Zároveň má i menší nosnost sedáku – 20,5 kg. Rozměry zádové opěrky neumím bohužel porovnat, protože nejsou dostupné. Nejsou uvedeny ani na stránce výrobce. Polohování zádové opěrky má pásem, což není zcela praktické. Kola mají velmi podobná. Rozdíl je v odpružení, to má Jackey dvojité. Jogger neprojede takové terény jako Jackey.

Někdy ani tak nezáleží na rozdílech, ale na vnitřním pocitu, který model Tě více oslovil. Ke kterému Tě to víc přitahuje. Oba jsou topkami na trhu. Jsou kvalitní, prostorné a populární.

Tento model je skutečně stavěný na město. Poslední parametr, který uvedu je rozdíl v materiálu rodičovské rukojeti. Jogger má pěnovou oproti koženkové, kterou má Jackey. Výška je také menší. Je vhodný spíše pro nižší rodiče.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka