Jaké jsou plusy a minusy kočárku Cavoe Moi?

Zodpovězené
4. říj 2022

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na názor ohledně sportovního kočárku Cavoe Moi 2022. Velmi nás zaujal jeho design a i popis vypadá dobře, ale zajímal by nás i názor odborníka.

Děkuji

Ahoj,

novinka v podobě kočárku Cavoe Moi je velmi podobná vlastnostmi a funkcemi jeho bratrům Cavoe Axo Comfort a Cavoe Axo Style. Ty se od sebe liší jen tím, že Style má teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojeť. Comfort ji má fixní.

Cavoe Moi je vlastně jejich menším bratrem. Je to kočárek vhodný nejen do města, ale také na vesnici. Má menší zádovou opěrku o výrazných - 5 cm, její celková výška je pouhých 45 cm. Ubírá mu to výrazně i z celkové délky ložné plochy, kterou má 87 cm. Má sice nosnost sedáku 22 kg, ale stavěný je na menší dítě (cca 1,5 maximálně 2 roky). Takovou délku má můj právě 20měsíční syn. Také má oproti Axo modelům o něco menší kola, ale materiál kol zůstal nezměněn. Se svojí výškou rodičovské rukojeti v rozpětí od 85 do 105 cm je vhodný pro nižší rodiče (méně než 165 cm).

Pokud chceš kočárek na delší období, tak zvol bratrské modely. Pokud na kratší kočárkovací období, tak zvol Moi.

Pozor: Axo Comfort je stejně jako Moi určen pro nižší rodiče do 165 cm. Oproti němu je Axo Style vhodný pro vyšší nebo výškově rozdílné rodiče.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka