Jaké jsou plusy a minusy kočárku Noordi Aqua?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Noordi Aqua.

Jaké jsou jeho plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

Noordi Aqua je především zajímavý svým designem. Díky odolné hliníkové konstrukci, která se skládá jednoduchým systémem do kompaktního tvaru, nabízí rodičům flexibilitu nejen pro život ve městě, ale i při procházkách v přírodě. Kola jsou tzn. bezúdržbová, nenafukovací pneumatiky plněné speciálním gelem, takže riziko defektu s nimi nehrozí. Plusem je také možnost nastavení odpružení.

Hluboká korba je pevná a prostorná. Má zabudovanou i možnost houpání pro klidné uspání dítěte jako v kolébce. Vnitřní vyjímatelná matrace má z bavlněné tkaniny. Je vyroben s použitím antibakteriální technologie SILVER-IONS. Má velkou stříšku se sluneční clonou. Ta spolu se zatepleným, voděodolným nánožníkem a zabudovanou rozkládací clonou s průhledným okénkem, vytvoří dítěti dokonalou ochranu před nepříznivým počasím. Hlubokou korbu jednoduše složíš do plochého tvaru. To je výhodou při jejím uskladnění a převážení v autě.

Sportovní sedadlo je pohodlné a prostorné. Je možné jej umístit po i proti směru jízdy. Minusem je, při tak vysoké pořizovací ceně, jeho nízká 15 kg nosnost. Opěrka zad i nohou lze sklopit do úplného rovného lehu. Stříška má XL rozměry je voděodolná spolu se zabudovaným UPF 50+ ochranným faktorem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka