Jaké jsou přednosti kočárku Easywalker Charley?

Zodpovězené
26. črc 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Easywalker Charley. Původně jsem se dívala po Easywalker Jackey, ale Charley se mi líbí víc.

Potřebujeme jej pro dvouletou drobnou dcerku na procházky, výlety, do auta, do obchodu.

Je Easywalker Charley vhodný kandidát?

Jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

Děkuji

Ahoj,

velmi pěkný výběr kočárků.

O kočárku Easywalker Jackey jsem nedávno psala recenzi. Můžeš si ji přečíst. Je to neotočný model kočárku. Je prostorný a hravě zvládá všechny druhy terénů. Je to díky jeho kolům z tvrzené gumy. Zároveň má dvojité odpružení všech čtyř kol.

Oproti tomu je Easywalker Charley otočným modelem. Jeho recenzi si můžeš také přečíst.

Minusy:

  • slabší odpružení,
  • menší pěnová kola,
  • rozměr po složení je v kufru auta o něco větší,
  • sedadla mají velikostí skoro stejně prostorná. Jediným rozdílem je jeho menší 20 kg nosnost.

Je už jen na Tobě, co upřednostníš.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka