Jaké jsou rozdíly mezi kočárky Bebetto Nico, Bebetto Rainbow, Bebetto Filippo a Bebetto Magelan?

Zodpovězené
4. zář 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Bebetto Nico, Bebetto Rainbow, Bebetto Filippo a Bebetto Magelan. Doma mám Petite&Mars Street a vím, že Bebetto je robustnější. Potřebuji odpružený kočárek, neboť syn mi usne jen během houpání.

Jaké jsou rozdíly mezi mnou vybranými kočárky Bebetto?

Děkuji

Ahoj,

neuvádíš kolik Tvůj syn váží, což se odráží na požadované nosnosti kočárku.

Bebetto Filippo, Bebetto Magelan a Bebetto Nico mají 15kg nosnost sportovních sedadel. Možná bys tyto modely brzy měnila.

Jediný Bebetto Rainbow má 22kg nosnost, ale menší 41cm výšku zádové opěrky. Ta může být většímu dítěti nedostatečná.

Zkus si raději prohlédnout Petite&Mars Royal, který má také možnost houpání. Jeho sportovní sezení je vhodné i pro větší dítě. 47 cm vysoká zádová opěrka má funkci běžného sedu s malým sklonem. Kočárek Tě navíc okouzlí hravým módním stylem, příjemnou skladností, XL stříškou a prostorným sedátkem s možností úplného lehu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka