Jaké jsou výhody a nevýhody fusaku Cottonmoose a Petite&Mars?

Zodpovězené
25. lis 2023

Ahoj,

líbí se mi fusak Cottonmoose a Petite&Mars.

Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Jaké jiné modely fusaků bys mi doporučila?

Musí být teplé, vhodné do sportovního kočárku od 1 roku a výše (nejlépe do 3 let). Velmi mě zaujal Cottonmoose zimní fusak North Yukon, ale nikde jsem nenašla recenze.

A zajímá mě rozdíl fusaků Cottonmoose Combi a Petite&Mars 3v1. Podle popisu mi připadají velmi podobné i materiálově, tedy kromě dvojnásobné ceny Cottonmoose a drobných rozdílů zipování, kožíšku a plus příruční tašky Cottonmoose.

Děkuji

Ahoj,

fusak PETITE&MARS Fusak Jibot se od Cottonmoose North Yukon a Cottonmoose Yukon Combi odlišuje tím, že nemá přizpůsobivé nasazení na pásy. To znamená, že jej na nové typy kočárků, které mají nerozebratelné 5bodové bezpečnostní pásy, nenasadíš.

Fusaky North Yukon a Yukon Combi mají společnou funkci přizpůsobivosti, tedy sednou na všechny typy bezpečnostních pásů.

Ale odlišují se v jiných vlastnostech:

  • North Yukon má středové otevírání zipu a možnost spodního rozepnutí, takže dítě do něj pohodlně usadíš. Jelikož se jeho spodní část nedá odepnout, tak výrobce zabudoval čistitelnou vnitřní část pod nohama.
  • Yukon Combi je rostoucí fusak, a je výjimečný svou funkcí úplného odepnutí předního dílu po obou stranách, čímž vytvoří podložku či vložku do kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka