Jaké jsou výhody a nevýhody kočárku Kunert Lazzio?

Zodpovězené
4. črc 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Kunert Lazzio.

Můžeš mi říct jeho výhody a nevýhody?

Děkuji

Ahoj,

Kunert Lazzio je cenově dostupná dvojkombinace pro rodiče, kteří se pohybují po vesnici. Hluboká korba o vnitřních rozměrech 77 x 35 cm je vhodná pro letní a podzimní dítě, které má dostatek prostoru spolu s fusakem v následujícím zimním období. Potěší i funkce polohování či složení na placku. Sportovní sezení má nižší 15kg nosnost a spolu s 42cm výškou zádové opěrky vyhovuje dětem do přibližně 2 až 2,5 roku. Obouruční skládání konstrukce spolu s nasazeným sedadlem není vhodné pro každodenní skládání. Větší rozměry po složení také zaberou o něco více místa v kufru auta.

Poměr cena/výkon je velmi dobrý, o čemž svědčí i pozitivní hodnocení.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka