Jaké jsou výhody a nevýhody Nuna TRVL?

Zodpovězené
23. srp 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Nuna TRVL stroller.

Jaké jsou výhody a nevýhody tohoto kočárku?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi neuvedla nějaká kritéria, kterými bych se nechala vést.

Nuna TRVL je cestovní typ sportovního kočárku. Je určen pro vyšší (170 cm) rodiče, a to díky jeho fixní rodičovské rukojeti ve výšce 111 cm. Navíc nemá zadní tyčovou osu, takže o ni nelze zakopnout.

Minusem jsou jeho pěnová kola, která nejsou až tak odolná. Mezi další minusy patří nižší zádová opěrka a její nemožnost úplného rovného lehu. A nesmím zapomenout na menší velikost stříšky, která není zcela dostatečná. Dítěti poskytuje nedostatečnou ochranu před svítícím sluncem do tváře. Také se mi nelíbí řešení ventilace zadní zádové opěrky, protože po rozepnutí dítě nechrání žádná síťka. Je tam jen vzduchoprázdno. A mezi minusy dávám i vyšší pořizovací cenu, protože se pohybuje kolem 9 500 Kč.

Plusem je jeho nízká váha, skladnost a funkce samoskládání. Mezi plusy patří také 22 kg nosnost sedáku.

Celkově bych řekla, že tento kočárek v porovnání s obdobným modelem jako je například oblíbený Easywalker Jackey, má více mínusů než plusů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka