Jaké madlo pasuje na Easywalker Disney?

Zodpovězené
21. zář 2022

Ahoj,

sháním madlo na Easywalker Disney Mickey.

Proč se mi nedaří sehrát originál?

Existuje nějaká náhrada?

Děkuji

Ahoj,

výroba modelu Easywalker Disney Buggy XS byla ukončena, proto začíná být na trhu nedostatek náhradních dílů. Nenašla jsem ani žádné podobné univerzální madlo, které by Ti jej mohlo nahradit. Levné pěnové náhrady nedoporučuji, protože nejsou odklopitelné a ne vždy sednou.

Zkus ještě proběhnout bazarové modely, možná někdo toto madlo prodává jako náhradní díl.

Nebo napiš mail větším prodejcům (feedo, vandastore nebo aladdin). Nejlépe takovým, kteří mají také servis kočárků. Možná Ti některý z nich sežene náhradní originální madlo.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka