Jaké příslušenství ke kočárku Cybex Talos S Lux 2023?

Zodpovězené
29. zář 2023

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Nakonec jsme si vybrali kočárek Cybex Talos S Lux 2023 na základě výběru, který jsi nám poskytla.

Jaké příslušenství bude pasovat k tomuto kočárku?

Mám na mysli: moskytiéru, pláštěnku na sportovní kočárek, ale i vaničku, adaptéry na vajíčko, fusak na zimu.

Děkuji

Ahoj,

velmi mě těší, že jsem Ti pomohla vybrat kočárek, který je vhodný právě pro Tebe. Přeji hodně nakočárkovaných kilometrů bez nehody.

V základní výbavě kočárku Cybex Talos S Lux se nachází pouze nánožník. A výběr doplňkového příslušenství ke kočárku je opravdu široký a to nejen toho originálního, ale také od jiných známých značek.

Pláštěnku a moskytiéru jsem já osobně využívala velmi zřídka, takže je na Tobě jestli koupit. Nejlépe samozřejmě vždy sedí a neodstává originální příslušenství značky Cybex. Vždy se dá koupit i neoriginální příslušenství, které je levnější, ale ne vždy přesně sedí. Nejčastěji se zakupuje například pláštěnka a moskytiéra značky DM.

Adaptéry na autosedačku – tzv. vajíčko je třeba zakoupit originální (viz. přiložený obrázek) pro Talos/Balios. Nasadíš na ně všechny autosedačky značky Cybex nebo jiné známé autosedačky. Jejich přesný seznam najdeš v této mé nedávné odpovědi:

Fusak také zakoupíš originální, nebo od jiné známé značky. Na trhu jich je velmi velké množství. Navíc pomalu opět začíná sezóna fusaků, tak od výrobců neustále přibývají nové letošní modely.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka