Jaké vajíčko je kompatibilní s kočárkem Britax Smile III?

Zodpovězené
7. lis 2023

Ahoj,

mám kočárek Britax Smile III.

Jaké vajíčko kromě Britax je kompatibilní s tímto kočárkem?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

tyto informace najdeš v našem podrobném Modrokoníkovském popisu v odstavci, který je věnován autosedačkám. Je tam přesně uvedena kompatibilita různých značek autosedaček – tzv. vajíček, která pasují k Tvému modelu Britax Smile III. Taktéž je tam zmíněna potřeba adaptérů pro nasazení autosedačky na konstrukci kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka