Jaké zateplovací doplňky do sportovního kočárku Baby Jogger City Mini GT2?

Zodpovězené
25. srp 2022

Ahoj,

doma máme Baby Jogger City Mini GT2 a dcerku v něm plánuji začít kočárkovat koncem října. Tehdy bude mít půl roku.

Hledám doplňky do kočárku. Musí to být něco ve veselých barvách. Něco, co bude do kočárku dobře pasovat, bude teplé, aby dcerka nebyla zachumlaná až po uši. Spíše chci, aby mohla volně hýbat rukama.

U starších dětí jsem měla sportovní kočárek, jehož součástí byl odzipovatelný oboustranný fusako-nánožník. V teplejších měsících byl použitelný jako podložka. To bylo pro nás ideální.

Děkuji

Ahoj,

do Tvého kočárku Baby Jogger City Mini GT2 můžeš volit z množství fusaků a různého praktického příslušenství. To dotvoří jeho celkový design.

Populární a oblíbené značky jsou například Pinkie, Zopa, Petite&Mars, Emitex nebo Cottonmoose. Volíš si už jen podle velikosti dítěte, materiálu, designu a barvy.

Vlastně volíš jen podle toho, co se Ti líbí. Je už na Tobě, co zvolíš a jaký výjimečný design si vytvoříš. Značka Pinkie nabízí také deku na stahování, která vytvoří jako nánožník.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka