Jakou dvojkombinaci doporučuješ pro listopadové dítě a rodiče o výšce 155 a 178 cm?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

hledám dvojkombinaci do náročnějšího terénu (vesnice – ne všude upravené cesty) pro listopadové dítě. Já mám 155 cm a přítel kolem 178 cm. Také hledáme i dobrou autosedačku, jelikož jsme dost často na cestách, i když se jedna o kratší trasy - 30 min/1h.
Cena by se měla pohybovat do 11 000 – 12 500 Kč, naprosto maximum 15 000 Kč za dvojkombinaci. Klidně bych vzala i použitý kočárek.

Kinderkraft kočárky se mi na zdají být fajn podle popisu, ale vzhledem to vůbec není můj šálek kávy. Nejvíce se mi líbí kočárky Moon. V podstatě hledám něco funkčního a zároveň s jednoduchým designem.

Děkuji

Ahoj,

nevím, jestli si zachytila ​​novinku od značky Kinderkraft. Je jí nový model Kinderkraft Nea, který svým designem zaujme. Má čisté linie, které připomínají Moon kočárky. Je však cenově dostupnější. Nedávno jsem o kočárku napsala i podrobný článek, který si můžeš přečíst. Myslím si, že skvěle vyhovuje Tvým požadavkům.

Kinderkraft Nea Tě zaujme čistým designem, dobrou manévrovatelností a výborným odpružením s tlumením nárazů. Jeho velká bezúdržbová kola nevyžadují pumpování, protože jsou nenafukovací a plněná pěnou. Díky nim snadno překoná vysoké obrubníky nebo nerovné stezky ve městě, ale zvládne i terén na vesnici. Tento kočárek je odpovědí na potřeby moderních rodičů, kteří hledají velkou hlubokou korbu, otočné sklopné sportovní sezení a širokou škálu možností, které umožní život v pohybu.

Podobným modelem je Zopa Quest. Je to kočárek, který často doporučuji. Patří mezi oblíbené městské modely, které však zvládají i vesnický terén. Je to díky dvojitému odpružení všech čtyř kol z tvrzené gumy. Váží 11 kg a dobře se ovládá jednou rukou. Po složení je skladný. Mám ho osobně odzkoušen. Je to cenově dostupný model, který mnohé překvapí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka