Jakou hlubokou korbu a vajíčko můžu nakliknout na Britax Go Big2?

Zodpovězené
8. zář 2023

Ahoj,

mám Britax Go Big2, ale jen sportovní část. Chtěla bych dokoupit hlubokou korbu a vajíčko.

Pasuje na něj hluboká korba od Britax Smile 4?

Líbí se mi na ni větrání s možností, že se dítě může na bříšku dívat dopředu, což na Go Big korbě není možné.

Existuje podobná korba, kterou můžu na podvozek nakliknout?

Totéž mě zajímá i u vajíčka.

Můžu si na podvozek nakliknout některé ze značek Cybex, Nuna, Joie?

Děkuji

Ahoj,

na konstrukci kočárku Britax Go Big2 nenaklikneš jinou hlubokou korbu, protože má specifický tvar adaptérů. Nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji sem připínám:

Britax Go Big2 lze použít pomocí vlastních adaptérů s následujícími dětskými
autosedačkami Britax Römer:

  • BABY-SAFE,
  • BABY-SAFE plus,
  • BABY-SAFE plus II,
  • BABY-SAFE plus SHR II,
  • BABY-SAFE iSize,
  • Britax Primo.

Prodávaly se také doplňkové Britax Römer adaptéry Britax GO, GO NEXT, které umožňují připevnění kompatibilních autosedaček (viz. obrázek):

  • Maxi-Cosi CabrioFix,
  • Maxi-Cosi Pebble,
  • Maxi-Cosi Pebble Plus.

O kompatibilitě modelu Go Big2, který se již dlouho nevyrábí, s jinými známějšími autosedačkami - Nuna, Cybex či Joie, nevím. Už jen samotné adaptéry se budou shánět těžko.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka