Jakou pláštěnku potřebuji na sportovní část Moon No. One?

Zodpovězené
20. pro 2022

Ahoj,

mám kočárek Moon No. One.

Jakou pláštěnku potřebuji na sportovní část?

Děkuji

Ahoj,

máš dvě možnosti.

1. Sáhneš po originální pláštěnce do deště od značky Moon, která pasuje na více modelů kočárků. Například na sportovní část Tvého kočárku pasuje i pláštěnka z kočárku Moon Solitaire.

2. Zakoupíš některou z univerzálních pláštěnek do deště. Ty koupíš i v drogeriích, jako je například DM. Takové univerzální pláštěnky je nejlepší vyzkoušet přímým nasazením na kočárek hned v prodejně.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka